Elesa USA Corporation RHKK-18.120.84
Part No.:
RHKK-18.120.84
Manufacturer:
Elesa USA Corporation
Category:
Handles
Package:
Datasheet:
RHKK-18.120.84.pdf
Description:
RH-KK, FOLDING HANDLES, FOLDING
Shipping
RHKK-18.120.84 Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Elesa USA Corporation
Series:
RH-KK
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Type:
Instrumentation
Height:
3.031" (77.00mm)
Length - Center to Center:
4.724" (120.00mm)