Walsin Technology Corporation RFCMF1220100M3T
Part No.:
RFCMF1220100M3T
Manufacturer:
Walsin Technology Corporation
Category:
Common Mode Chokes
Package:
0508 (1220 Metric), 4 Lead
Datasheet:
RFCMF1220100M3T.pdf
Description:
CMC 300MA 2LN 80 OHM SMD
Shipping
RFCMF1220100M3T Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Walsin Technology Corporation
Package/Case:
0508 (1220 Metric), 4 Lead
Filter Type:
Signal Line
Number of Lines:
2
Impedance @ Frequency:
80 Ohms @ 100 MHz
Current Rating (Max):
DC Resistance (DCR) (Max):
300mA
Voltage Rating - DC:
1.5Ohm
Voltage Rating - AC:
Operating Temperature:
Ratings:
-40°C ~ 85°C