Infineon Technologies REFICL5102U52WCCTOBO1
Part No.:
REFICL5102U52WCCTOBO1
Manufacturer:
Infineon Technologies
Category:
LED Driver Evaluation Boards
Package:
Datasheet:
REFICL5102U52WCCTOBO1.pdf
Description:
EVAL BOARD FOR ICL5102
Shipping
REFICL5102U52WCCTOBO1 Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Infineon Technologies
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Current - Output / Channel:
Outputs and Type:
1 Non-Isolated Output
Voltage - Output:
20V ~ 52V
Features:
Voltage - Input:
198 ~ 256 VAC