Vishay Dale RBEF022030R00KFB00
Part No.:
RBEF022030R00KFB00
Datasheet:
RBEF022030R00KFB00.pdf
Description:
RES CHAS MNT 30 OHM 10% 220W
Shipping
RBEF022030R00KFB00 Specifications
Resistance:
30 Ohms
Tolerance:
±10%
Power (Watts):
220W
Operating Temperature:
-55°C ~ 415°C
Size / Dimension:
1.125" Dia x 6.000" L (28.58mm x 152.40mm)