Hammond Manufacturing RAKS19BK1
Part No.:
RAKS19BK1
Manufacturer:
Hammond Manufacturing
Category:
Rack Components
Package:
Datasheet:
RAKS19BK1.pdf
Description:
DRAWER KEYBRD 16X18.9X3.22" BLK
Shipping
RAKS19BK1 Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Hammond Manufacturing
Series:
RAK
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Shelf, Keyboard, Sliding
Size / Dimension:
16.000" L x 18.900" W x 3.220" H (406.40mm x 480.06mm x 81.79mm)
Features:
Color:
Black
Material:
Metal, Steel
For Use With/Related Products:
19" Panel Width Racks