Radiall USA, Inc. R404765000
Part No.:
R404765000
Manufacturer:
Radiall USA, Inc.
Category:
Coaxial Connector (RF) Terminators
Package:
Datasheet:
R404765000.pdf
Description:
TERMINATION: SMA F 6 GHZ 50W
Shipping
R404765000 Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Radiall USA, Inc.
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Connector Style:
SMA
Connector Type:
Jack, Female Socket
Frequency - Max:
6 GHz
Impedance:
50 Ohms