Radiall USA, Inc. R404588500
Part No.:
R404588500
Manufacturer:
Radiall USA, Inc.
Category:
Coaxial Connector (RF) Terminators
Package:
Datasheet:
R404588500.pdf
Description:
TERMINATION: N F 18GHZ 20W 50OHM
Shipping
R404588500 Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Radiall USA, Inc.
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Connector Style:
N Type
Connector Type:
Jack, Female Socket
Frequency - Max:
18 GHz
Impedance:
50 Ohms