Harwin Inc. R30-3003002
Part No.:
R30-3003002
Datasheet:
R30-3003002.pdf
Description:
HEX STANDOFF M3X0.5 BRASS 30MM
Shipping
R30-3003002 Specifications
Series:
R30-300
Gender:
Male, Female
Diameter - Outside:
0.197" (5.00mm) Hex
Between Board Height:
1.181" (30.00mm)
Length - Overall:
1.417" (36.00mm)