Harwin Inc. R30-1611800
Part No.:
R30-1611800
Datasheet:
R30-1611800.pdf
Description:
HEX STANDOFF M3X0.5 NYLON 18MM
Shipping
R30-1611800 Specifications
Series:
R30-161
Gender:
Female, Female
Diameter - Outside:
0.217" (5.50mm) Hex
Between Board Height:
0.709" (18.00mm)
Length - Overall:
0.709" (18.00mm)