ebm-papst Inc. R2S175-AB60-38
Part No.:
R2S175-AB60-38
Datasheet:
R2S175-AB60-38.pdf
Description:
FAN IMP MTRZD 175X62MM 115VAC
Shipping
R2S175-AB60-38 Specifications
Series:
R2E175
Voltage - Rated:
115VAC
Size / Dimension:
Round - 175mm Dia
Width:
62.00mm
Air Flow:
253.0 CFM (7.08m³/min)
Noise:
54.0dB(A)
Power (Watts):
65.0W