ebm-papst Inc. R2E225-BE51-09
Part No.:
R2E225-BE51-09
Datasheet:
R2E225-BE51-09.pdf
Description:
FAN IMP MTRZD 225X107MM 115VAC
Shipping
R2E225-BE51-09 Specifications
Series:
R2E225
Packaging:
Box
Voltage - Rated:
115VAC
Size / Dimension:
Round - 225mm Dia
Width:
107.0mm
Air Flow:
756.0 CFM (21.17m³/min)
Noise:
75.0dB(A)
Power (Watts):
185W