Panduit Corp R100X225V2C
Part No.:
R100X225V2C
Manufacturer:
Panduit Corp
Category:
Labels, Labeling
Package:
Datasheet:
R100X225V2C.pdf
Description:
LABEL ROTATING SELF LAMINATING
Shipping
R100X225V2C Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Panduit Corp
Series:
PanTher™, P1™, Turn-Tell®
Packaging:
Bulk
Product Status:
Obsolete
Label Type:
Rotating, Self-Laminating, Thermal Transfer
Label Size:
1.00" x 2.25" (25.4mm x 57.2mm)