Qorvo QPP0100EVB01
Part No.:
QPP0100EVB01
Manufacturer:
Qorvo
Category:
RF, RFID, Wireless Evaluation Boards
Package:
Datasheet:
QPP0100EVB01.pdf
Description:
EVB FOR X-BAND 100W LIMITER, QFN
Shipping
QPP0100EVB01 Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Qorvo
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Power Limiter
Frequency:
6GHz ~ 12GHz