Bluetti PV120-US-BK-BL-00
Part No.:
PV120-US-BK-BL-00
Manufacturer:
Bluetti
Category:
Uninterruptible Power Supply (UPS) Systems
Package:
Datasheet:
PV120-US-BK-BL-00.pdf
Description:
120W / 6.1A (Imp) / 24.4V (Voc)