Brady Corporation PS-187-150-BR
Part No.:
PS-187-150-BR
Datasheet:
PS-187-150-BR.pdf
Shipping
PS-187-150-BR Specifications
Label Size:
1.50" W x 0.19" Dia (38.1mm x 4.8mm); Cable O.D. 0.06" ~ 0.15" (1.6mm ~ 3.8mm)