Panduit Corp PRT1.5S-M0
Part No.:
PRT1.5S-M0
Datasheet:
PRT1.5S-M0.pdf
Description:
CBL TIE RELEASABL BLK 50LB 6.30"
Shipping
PRT1.5S-M0 Specifications
Length - Approximate:
6.25"
Bundle Diameter:
1.50" (38.10mm)
Width:
0.190" (4.83mm)
Length - Actual:
0.525' (160.00mm, 6.30")