Bivar Inc. PM5-S17W110AC
Part No.:
PM5-S17W110AC
Datasheet:
PM5-S17W110AC.pdf
Description:
PANEL MOUNT ASSEM WHITE, 12.7MM
Shipping
PM5-S17W110AC Specifications
Lamp Color:
White
Lens Color:
White
Voltage:
110V
Current:
20mA
Panel Cutout Dimensions:
0.50" (12.70mm)
Lens Size:
10.20mm Dia
Millicandela Rating:
1200mcd
Termination Style:
Quick Connect - 0.110" (2.8mm)