Bivar Inc. PM5-A20R110V
Part No.:
PM5-A20R110V
Datasheet:
PM5-A20R110V.pdf
Description:
PANEL MOUNT ASSEM 25.4MM RED
Shipping
PM5-A20R110V Specifications
Lamp Color:
Red
Lens Color:
Red
Lens Transparency:
Diffused
Ratings:
AC/DC
Voltage:
110V
Current:
20mA
Panel Cutout Dimensions:
1" (25.40mm)
Lens Size:
20.00mm Dia