Bivar Inc. PM4-F2031-10.00
Part No.:
PM4-F2031-10.00
Manufacturer:
Bivar Inc.
Category:
Light Pipes
Package:
Datasheet:
PM4-F2031-10.00.pdf
Description:
FLEX LIGHT PIPE INDICATOR 10"
Shipping
PM4-F2031-10.00 Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Bivar Inc.
Series:
PM4
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Color:
Clear
Configuration:
Single
Type:
Flexible 10" (254mm) - Fiber Optic
Mounting Type:
Lens Style:
Round with Flat Top
Lens Size:
4.2mm