Bivar Inc. PM3-K1522-10.00
Part No.:
PM3-K1522-10.00
Category:
Light Pipes
Package:
Datasheet:
PM3-K1522-10.00.pdf
Description:
PANEL MOUNT INDICATORS
Shipping
PM3-K1522-10.00 Specifications
Obsolete
Color:
Clear
Configuration:
Single
Type:
Flexible 10" (254mm) - Fiber Optic
Mounting Type:
Lens Style:
Round with Flat Top
Lens Size:
8.4mm