Panduit Corp PLT2.5S-C6120
Part No.:
PLT2.5S-C6120
Datasheet:
PLT2.5S-C6120.pdf
Description:
CBL TIE LOCKING BLACK 50LB 9.80"
Shipping
PLT2.5S-C6120 Specifications
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Length - Approximate:
9.75"
Bundle Diameter:
2.50" (63.50mm)
Width:
0.190" (4.83mm)
Length - Actual:
0.817' (249.02mm, 9.80")