Panduit Corp PLT2.5H-TL
Part No.:
PLT2.5H-TL
Datasheet:
PLT2.5H-TL.pdf
Description:
CBL TIE LOCKING NAT 120LB 9.80"
Shipping
PLT2.5H-TL Specifications
Packaging:
Bulk
Product Status:
Obsolete
Length - Approximate:
9.75"
Bundle Diameter:
2.50" (63.50mm)
Width:
0.300" (7.62mm)
Length - Actual:
0.817' (249.02mm, 9.80")