Murata Electronics PLA10AN1821R5D2B
Part No.:
PLA10AN1821R5D2B
Manufacturer:
Murata Electronics
Category:
Common Mode Chokes
Package:
Vertical, 4 PC Pin
Datasheet:
PLA10AN1821R5D2B.pdf
Description:
CMC 1.5A 2LN TH
Shipping
PLA10AN1821R5D2B Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Murata Electronics
Package/Case:
Vertical, 4 PC Pin
Filter Type:
Power Line
Number of Lines:
2
Impedance @ Frequency:
Current Rating (Max):
DC Resistance (DCR) (Max):
1.5A
Voltage Rating - DC:
210mOhm
Voltage Rating - AC:
300V
Operating Temperature:
Ratings:
-25°C ~ 60°C