Amphenol Technical Products International PL082Y-300-10M10
Part No.:
PL082Y-300-10M10
Datasheet:
PL082Y-300-10M10.pdf
Description:
10MM POWERLOK 2 WAY RECEPTACLE M
Shipping
PL082Y-300-10M10 Specifications
Pitch:
1.181" (30.00mm)