Amphenol Technical Products International PL082Y-300-10D8
Part No.:
PL082Y-300-10D8
Datasheet:
PL082Y-300-10D8.pdf
Description:
10MM POWERLOK 2 WAY RECEPTACLE D
Shipping
PL082Y-300-10D8 Specifications
Pitch:
1.181" (30.00mm)