Amphenol Technical Products International PL082X-300-10M8
Part No.:
PL082X-300-10M8
Datasheet:
PL082X-300-10M8.pdf
Description:
10MM POWERLOK 2 WAY RECEPTACLE M
Shipping
PL082X-300-10M8 Specifications
Pitch:
1.181" (30.00mm)