Shiu Li Technology Co., Ltd. PK700-320-320-2.5
Part No.:
PK700-320-320-2.5
Datasheet:
PK700-320-320-2.5.pdf
Shipping
PK700-320-320-2.5 Specifications
Outline:
320.00mm x 320.00mm
Thickness:
0.0980" (2.489mm)
Thermal Conductivity:
7.0W/m-K