Shiu Li Technology Co., Ltd. PK605-320-320-2.0
Part No.:
PK605-320-320-2.0
Datasheet:
PK605-320-320-2.0.pdf
Description:
THERM PAD 320X320MM RED
Shipping
PK605-320-320-2.0 Specifications
Packaging:
Bag
Outline:
320.00mm x 320.00mm
Thickness:
0.0790" (2.000mm)
Material:
Adhesive:
Tacky - Both Sides
Thermal Conductivity:
6.0W/m-K