Shiu Li Technology Co., Ltd. PK404-320-320-4.0
Part No.:
PK404-320-320-4.0
Datasheet:
PK404-320-320-4.0.pdf
Description:
THERM PAD 320X320MM BLUE
Shipping
PK404-320-320-4.0 Specifications
Packaging:
Bag
Outline:
320.00mm x 320.00mm
Thickness:
0.157" (4.00mm)
Material:
Adhesive:
Tacky - Both Sides
Thermal Conductivity:
4.0W/m-K