Shiu Li Technology Co., Ltd. PK404-320-320-1.0
Part No.:
PK404-320-320-1.0
Datasheet:
PK404-320-320-1.0.pdf
Description:
THERM PAD 320X320MM BLUE
Shipping
PK404-320-320-1.0 Specifications
Packaging:
Box
Usage:
Multi
Outline:
320.00mm x 320.00mm
Thickness:
0.0394" (1.000mm)
Material:
Silicone
Thermal Conductivity:
4.0W/m-K