Shiu Li Technology Co., Ltd. PK404-320-320-0.5
Part No.:
PK404-320-320-0.5
Datasheet:
PK404-320-320-0.5.pdf
Description:
THERM PAD 320X320MM BLUE
Shipping
PK404-320-320-0.5 Specifications
Packaging:
Bag
Outline:
320.00mm x 320.00mm
Thickness:
0.0200" (0.508mm)
Material:
Adhesive:
Tacky - Both Sides
Thermal Conductivity:
4.0W/m-K