Shiu Li Technology Co., Ltd. PK404-160-160-3.5
Part No.:
PK404-160-160-3.5
Datasheet:
PK404-160-160-3.5.pdf
Description:
THERM PAD 160MMX160MM BLUE
Shipping
PK404-160-160-3.5 Specifications
Outline:
160.00mm x 160.00mm
Thickness:
0.138" (3.50mm)
Thermal Conductivity:
4.0W/m-K