Shiu Li Technology Co., Ltd. PK404-160-160-2.0
Part No.:
PK404-160-160-2.0
Datasheet:
PK404-160-160-2.0.pdf
Description:
THERM PAD 160MMX160MM BLUE
Shipping
PK404-160-160-2.0 Specifications
Outline:
160.00mm x 160.00mm
Thickness:
0.0790" (2.000mm)
Thermal Conductivity:
4.0W/m-K