Shiu Li Technology Co., Ltd. PK223-320-320-4.5
Part No.:
PK223-320-320-4.5
Datasheet:
PK223-320-320-4.5.pdf
Shipping
PK223-320-320-4.5 Specifications
Packaging:
Bag
Outline:
320.00mm x 320.00mm
Thickness:
0.177" (4.50mm)
Thermal Conductivity:
2.0W/m-K