Shiu Li Technology Co., Ltd. PK223-320-320-4.0
Part No.:
PK223-320-320-4.0
Datasheet:
PK223-320-320-4.0.pdf
Shipping
PK223-320-320-4.0 Specifications
Outline:
320.00mm x 320.00mm
Thickness:
0.157" (4.00mm)
Thermal Conductivity:
2.0W/m-K