t-Global Technology PH3N-76.2-25.4-0.07-1A
Part No.:
PH3N-76.2-25.4-0.07-1A
Datasheet:
PH3N-76.2-25.4-0.07-1A.pdf
Description:
PH3N NANO 76.2X25.4X0.07MM
Shipping
PH3N-76.2-25.4-0.07-1A Specifications
Series:
PH3n
Packaging:
Bulk
Shape:
Rectangular
Length:
3.000" (76.20mm)
Width:
1.000" (25.40mm)
Diameter:
Fin Height:
0.003" (0.07mm)