t-Global Technology PH3N-101.6-25.4-0.07-1A
Part No.:
PH3N-101.6-25.4-0.07-1A
Datasheet:
PH3N-101.6-25.4-0.07-1A.pdf
Description:
PH3N NANO 101.6X25.4X0.07MM
Shipping
PH3N-101.6-25.4-0.07-1A Specifications
Series:
PH3n
Packaging:
Bulk
Shape:
Rectangular
Length:
4.000" (101.60mm)
Width:
1.000" (25.40mm)
Diameter:
Fin Height:
0.003" (0.07mm)