t-Global Technology PH3N-100-100-0.07-1A
Part No.:
PH3N-100-100-0.07-1A
Manufacturer:
t-Global Technology
Category:
Heat Sinks
Package:
Datasheet:
PH3N-100-100-0.07-1A.pdf
Description:
PH3N 100X100X0.07MM W/ADH
Shipping
PH3N-100-100-0.07-1A Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
t-Global Technology
Series:
PH3n
Packaging:
Box
Product Status:
Obsolete
Type:
Heat Spreader
Package Cooled:
Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
Attachment Method:
Adhesive
Shape:
Square
Length:
3.937" (100.00mm)
Width:
3.937" (100.00mm)
Diameter:
Fin Height:
0.003" (0.07mm)