t-Global Technology PH3-222-165-0.21-1A
Part No.:
PH3-222-165-0.21-1A
Manufacturer:
t-Global Technology
Category:
Heat Sinks
Package:
Datasheet:
PH3-222-165-0.21-1A.pdf
Description:
PH3 222X165X0.21MM W/ADH
Shipping
PH3-222-165-0.21-1A Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
t-Global Technology
Series:
PH3
Packaging:
Box
Product Status:
Obsolete
Type:
Heat Spreader
Package Cooled:
Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
Attachment Method:
Adhesive
Shape:
Rectangular, Fins
Length:
8.740" (222.00mm)
Width:
6.496" (165.00mm)
Diameter:
Fin Height:
0.008" (0.21mm)