Hammond Manufacturing PF32000T3RLG230
Part No.:
PF32000T3RLG230
Manufacturer:
Hammond Manufacturing
Category:
Rack Thermal Management
Package:
Datasheet:
PF32000T3RLG230.pdf
Description:
Tools/Equipment/Hardware
Shipping
PF32000T3RLG230 Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Hammond Manufacturing
Series:
3RFF
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Fan
Voltage - Input:
230VAC
Specifications:
Fan, AC, Square, 65 CFM
Size / Dimension:
7.95" L x 7.95" W x 3.71" H (201.9mm x 201.9mm x 94.2mm)