Pasternack PE15A63000
Part No.:
PE15A63000
Datasheet:
PE15A63000.pdf
Description:
1 dB NF Input Protected Low Nois
Shipping
PE15A63000 Specifications
Frequency:
10MHz ~ 1GHz
P1dB:
17dBm
Gain:
32dB
Noise Figure:
1dB
RF Type:
Radar
Voltage - Supply:
10V ~ 15V
Current - Supply:
120mA