Pasternack PE15A5107
Part No.:
PE15A5107
Datasheet:
PE15A5107.pdf
Description:
Temperature Compensated Low Nois
Shipping
PE15A5107 Specifications
Frequency:
6GHz ~ 18GHz
P1dB:
22dBm
Gain:
47dB
Noise Figure:
4.5dB
RF Type:
SATCOM
Voltage - Supply:
12V ~ 15V
Current - Supply:
400mA