Pasternack PE15A5104F
Part No.:
PE15A5104F
Manufacturer:
Pasternack
Category:
RF Amplifiers
Package:
Module, SMA Connectors
Datasheet:
PE15A5104F.pdf
Description:
Temperature Compensated Low Nois
Shipping
PE15A5104F Specifications
Manufacturer:
Pasternack
Series:
Package/Case:
Module, SMA Connectors
Packaging:
Retail Package
Product Status:
Active
Frequency:
2GHz ~ 8GHz
P1dB:
22dBm
Gain:
39dB
Noise Figure:
3.8dB
RF Type:
SATCOM
Voltage - Supply:
12V ~ 15V
Current - Supply:
350mA