Pasternack PE15A4045
Part No.:
PE15A4045
Datasheet:
PE15A4045.pdf
Description:
27 dBm P1dB, 6 GHz to 12 GHz, Me
Shipping
PE15A4045 Specifications
Packaging:
Retail Package
Frequency:
6GHz ~ 12GHz
P1dB:
27dBm
Gain:
28dB
Noise Figure:
5dB
RF Type:
General Purpose
Voltage - Supply:
11V ~ 15V
Current - Supply:
500mA