Pasternack PE15A3254
Part No.:
PE15A3254
Datasheet:
PE15A3254.pdf
Description:
3 dB NF, 20 dBm P1dB, 30 MHz to
Shipping
PE15A3254 Specifications
Packaging:
Retail Package
Frequency:
30MHz ~ 20GHz
P1dB:
20dBm
Gain:
15dB
Noise Figure:
3dB
RF Type:
Radar
Voltage - Supply:
12V ~ 15V
Current - Supply:
180mA