Pasternack PE15A2001
Part No.:
PE15A2001
Datasheet:
PE15A2001.pdf
Description:
2 GHz to 6 GHz, Log Amplifier, 4
Shipping
PE15A2001 Specifications
Packaging:
Retail Package
Frequency:
2GHz ~ 6GHz
P1dB:
Gain:
70dB
Noise Figure:
RF Type:
Radar
Voltage - Supply:
±12V ~ ±15V
Current - Supply:
300mA