Hirose Electric Co Ltd PCN10MC-100S-2.54DSA(72)
Part No.:
PCN10MC-100S-2.54DSA(72)
Datasheet:
PCN10MC-100S-2.54DSA(72).pdf
Description:
CONN DIN RCPT 100POS PCB GOLD
Shipping
PCN10MC-100S-2.54DSA(72) Specifications
Product Status:
Obsolete
Number of Positions:
100
Pitch:
0.100" (2.54mm)