Hirose Electric Co Ltd PCN10C-90S-2.54DSA(88)
Part No.:
PCN10C-90S-2.54DSA(88)
Datasheet:
PCN10C-90S-2.54DSA(88).pdf
Description:
CONN DIN RCPT 90POS PCB GOLD
Shipping
PCN10C-90S-2.54DSA(88) Specifications
Product Status:
Last Time Buy
Number of Positions:
90
Pitch:
0.100" (2.54mm)