Hirose Electric Co Ltd PCN10C-44S-2.54DSA
Part No.:
PCN10C-44S-2.54DSA
Datasheet:
PCN10C-44S-2.54DSA.pdf
Description:
CONN DIN RCPT 44POS PCB GOLD
Shipping
PCN10C-44S-2.54DSA Specifications
Product Status:
Obsolete
Number of Positions:
44
Pitch:
0.100" (2.54mm)