Hirose Electric Co Ltd PCN10-96S-2.54WA(72)
Part No.:
PCN10-96S-2.54WA(72)
Datasheet:
PCN10-96S-2.54WA(72).pdf
Description:
CONN DIN RCPT 96POS PCB GOLD
Shipping
PCN10-96S-2.54WA(72) Specifications
Product Status:
Last Time Buy
Number of Positions:
96
Pitch:
0.100" (2.54mm)